Már világítanak a karácsonyi égősorok a szombathelyi Fő téren. A füzérek felaggatásában ezúttal is a szombathelyi tűzoltók, és emelőkosaras autójuk Osztrák-magyar tűzoltógyakorlat Szombathelyen 2008. July 14. 08:07 segítségét kérte a kivitelező cég. Idén sok újdonsággal találkozhatnak majd a centrumban sétálók: a tavalyi 55 ezer helyett idén már 65 ezer égő világít majd, a Széchenyi, Kossuth és Király utcákat úgynevezett jégcsap függönyökkel díszítik. A város karácsonyfájára 20-25 centiméteres törhetetlen világító gömbök kerülnek. Palkó László műszaki vezető elmondta, hogy a díszeket mindig november elején teszik fel, most azonban az jó idő miatt könnyebb a dolguk.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!