Még az ősszel elkészülhet a parkerdei vízhálózat

Bár az építési engedélyt már tavaly ősszel megkapták, a parkerdei ivóvíz-hálózat építésének csak idén tavasszal álltak neki a szakemberek. A csővezeték építésének technológiája miatt azonban 4 fok alatt nem tudnak dolgozni a munkások. A 2078 kiskert tulajdonosból, most csak 500 csatlakozik rá a rendszerre, erre egyébként később is lehetőség lesz. Eddig közel 30 kilométer vezetéket fektettek le, és amint azt Róka Ferenctől, a kivitelező cég ügyvezetőjétől megtudtuk, már csak nyolc utca közművesítése van hátra. Ha nem fordul korán hidegre az idő, akkor a munkával még a tél beállta előtt végezhetnek. A kivitelező november 21-én közgyűlést tart, ahova minden kert tulajdonost várnak majd.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek