Árvíz nélkül telt a nyár

Árvíz nélküli szezont zártunk

- hangzott el a Nyugat-dunántúli Környezetvédelmi és Vízügyi Igazgatóság éves tájékoztatóján. A szakemberek hangsúlyozták, idén annak ellenére, hogy kimagaslóan csapadékos volt az időjárás, eredményes volt a védekezés. A szombathelyi kistérség védelmére az idén 3 millió forint állt rendelkezésre, amiből befejezik a már négy éve folyó zsilip rekonstrukciót, Így mind a 21 véd mű megújult. Pék Tibor, a főmérnökség vezetője hozzátette, hogy ez alól kivétel az az öt zsilip, amelyek a szombathelyi önkormányzat gondozásában vannak.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek