A múlt héten érkezett Szombathelyre az a 42 utas befogadására alkalmas midibusz, amit a Vasi Volán Szolnokról kapott kölcsön tesztelésre. A próbaüzem során kiderült, hogy a zsúfolt járatok helyén nem lenne célszerű használni a buszt, túlsúly esetén ugyanis az elektronika nem engedi továbbhaladni a járművet. A szombathelyi peremkerületek tömegközlekedését azonban megoldhatnák ezek a kisméretű buszok. Derdák Miklós, a Volán munkatársa elmondta, hogy a midi még vasárnapig közlekedik Szombathelyen.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!