Négy ország vezetői Szombathelyen

Csehországból, Szlovákiából, Szlovéniából és Magyarországról érkeztek a polgármesterek, turisztikai szakemberek, és egyházi személyek arra a tudományos tanácskozásra, amelyet a Szent Márton-ünnepségsorozat részeként rendeztek a vasi megyeszékhelyen. A konferencián Kaczmarski János, Szombathely jegyzője elmondta, nem véletlen, hogy eddig már négy országból több mint 150 település csatlakozott ahhoz az Európai Unió által is támogatott kezdeményezéshez, amely teljessé kívánja tenni a Szent Márton kulturális útvonalat és amelynek létrehozáában Szombathely vezető szerepet játszott.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek