Biztonságosabbá tennék a Rohonci utat

Biztonságosabbá tennék a gyalogátkelést a Rohonci úton. Mint arról korábban beszámoltunk, a közelmúltban több súlyos baleset is történt a Rohonci út, Deák Ferenc utcai kereszteződés környékén. Legutóbb két szombathelyi diákot gázoltak el a járdán. Az autósokat most mindkét irányból útburkolati jelek és táblák figyelmeztetik a gyalogátkelőhelyre. A közeljövőben korlát és jelzőlámpa felszerelését is tervezik a szakemberek. Rónai András rendőr alezredes arról tájékoztatott, hogy a Plázánál is hasonló intézkedéseket terveznek.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek