Tüntetnek a tejtermelők

Vas megyében is tüntetnek a tejtermelők. Országos akciót hirdetett a Tejtermék Tanács, pénteken több áruházláncot blokád alá vonnak, így tiltakozva az alacsony felvásárlási árak miatt. Az akcióhoz csatlakoztak a vasi tejtermelők is, de azt még nem lehet tudni, hogy itt helyben tüntetnek-e a gazdák, vagy Budapesten. A termelők azt nehezményezik, hogy amíg nekik egyre kevesebbet fizetnek a felvásárlók, az áruházak polcain mind több az olcsó, külföldi tej, amelyeknek szerintük megkérdőjelezhető a minősége.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek