Szombathelyen is két, három napot kell várni arra, hogy az autókra felkerülhessenek a téli gumik, úgy tűnik ugyanis, hogy a legtöbben megvárták, amíg hazánkban is leesik az első hó, és csak azután jelentkeztek a szerelőknél - tudtuk meg Magyar Zoltántól, az egyik helyi szerviz vezetőjétől. Érdemes mindenkinek gondoskodni arról, hogy járművére az ilyenkor nagyobb biztonságot jelentő téli gumi kerüljön, hisz akár balesetet is megelőzhetünk ezzel az óvintézkedéssel. Bár hazánkban nem kötelező a téli gumi, de külföldre nem utazhatunk, ha az autónk kerekein nyári gumiköpeny van.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!