Kéthetes kényszerszünetet tartanak a vasi múzeumok

December második felében a költségek csökkentése érdekében zárva tart a vasi múzeumok többsége - közölte a Vas Megyei Múzeumok Igazgatóságának vezetője. Nagy Zoltán elmondta: a december 16-án kezdődő leállástól több százezer forintnyi megtakarítást remélnek, a dolgozókat ez idő alatt szabadságra küldik. A múzeumi szervezet csaknem 50 millió forint tartozást halmozott fel, melynek jelentős részét a május óta hivatalban lévő igazgató szerint évek óta görgetik maguk előtt. Nagy Zoltán ugyanakkor cáfolta, hogy a múzeumnak jelentős közüzemi tartozása lenne, ezeket már rendezték a szolgáltatókkal - mondta.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek