A Fidesz is megvenné a Haladás standiont, a legutóbbi közgyűlésen azért szavazott a döntés elnapolására, mert módosítana a szerződéstervezeten. A jobboldal attól tart, hogy ingatlanmanipuláció történhet, ezért garanciát építene az adás-vételi szerződésbe, hogy később ne lehessen üzleti céllal értékesíteni a területet. Czeglédy Csaba alpolgármester szerint pontosan meg kell határozni az egyes területek funkcióját. A négy ingatlanért több, mint 600 millió forintot fizetne a város, ezért részletfizetési lehetőséget kérnének a MÁV-tól. Legközelebb a december 18-i közgyűlésen tárgyalnak az ügyről.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!