Tragikus műszaki állapotban van Vas megye közúthálózata - közölte a Vas Megyei Közgyűlés elnöke. Kovács Ferenc hozzátette: a rossz útviszonyok miatt rengeteg a baleset. "Egy hét alatt három személyi sérüléssel járó közlekedési baleset történt például a 88-as főúton, ezek közül egy halálos áldozattal is járt" - hozta fel példaként csütörtöki szombathelyi sajtótájékoztatóján a megyei vezető. Szólt arról is, Vas megyét hátrányosan érinti, hogy mind a közútkezelő, mind pedig a közúti felügyelet regionális központja Győrbe került. Véleménye szerint a létrehozott régiós központok drágábban és kevésbé hatékonyan működnek mint elődeik és csak a régióközpontok számára jelentenek előnyöket.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!