Kiszáll a Forma 1-ből a Honda

A Honda nem vesz részt a Forma 1 jövő évi versenyein – jelentette be Fukui Takao, az autógyártó cég elnök-vezérigazgója. A vállalat döntését a világgazdasági válsággal indokolta, ugyanis visszaesett az új autók iránti kereslet, és nőttek az előállítási költségek. A Forma 1-es csapat működtetése évente több tízmilliárd dollárba került a Hondának, üzleti szempontból a visszalépés tűnik a legjobb megoldásnak – mondta Fukui Takao. A Forma 1-es Honda-csapat sorsáról még nincs végső döntés, nem kizárt a lehetőség, hogy eladják a csapatot.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek