Adománygyűjtés a Tesco-ban

Idén a Tesco áruházlánc is bekapcsolódott az adománygyűjtésbe, amelyen a Vas megyei Vöröskereszt munkatársai tartós élelmiszereket, gyermekjátékokat, könyveket és ruhákat várnak. A gyűjtés december 12-én és 13-án délelőtt 9 és ste 9 óra között lesz a szombathelyi és aörmendi áruházban. Az ajándékok a ászoruló családokhoz és a vasi gyermekotthonok lakóihoz kerülnek. Poór László, a Vas Megyei Vörökereszt igazgatója elmondta, az korábbi évekhez képest pozitív változás, hogy egyre több intézmény kapcsolódik be a gyűjtésbe.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek