Leépítés a Delphinél

Kétszázötven dolgozóját bocsátja el a jövő év első negyedévében a jelenleg még 1150 főt foglalkoztató, szombathelyi Delphi Hungary Kft. - közölte Karl Aschemann ügyvezető igazgató. A csoportos létszámleépítés szándékát már bejelentették a dolgozóknak, de annak részleteiről még csak most kezdődnek az egyeztetések, egyelőre felmondólevelét sem kapta meg senki. Az igazgató tájékoztatása szerint a leépítések egyaránt érintik majd a fizikai és adminisztratív dolgozókat az autókba szerelhető szórakoztató elektronikai termékeket, légzsákok és autóklímák elektromos vezérlését és autók elektromos vezetékeit gyártó cégnél.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek