Az eddig tapasztalatok alapján kijelenthető, hogy az osztrák állam nem az ígéreteknek megfelelően fogja felépíteni a heiligenkreuzi szemétégetőt - mondta Áder János, a Fidesz alelnöke pénteken Budapesten sajtótájékoztatón. Áder János hangsúlyozta: Magyarországnak határozottan el kell utasítania a Szentgotthárdtól és a magyar-osztrák határtól alig több mint 100 méterre tervezett, 325 ezer tonna kapacitású hulladékégető tervét. Hozzátette: a sajtóban kisebb figyelmet kapó fürstenfeldi hőerőmű is az előzetes tervektől eltérően működik, így esetenként napi 70 tonna sót juttat a környező élővizekbe.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!