Rendőrségi hírek Vas megyéből 2008. december 08.

Messze jött lopni

Szombaton délelőtt egy miskolci férfit állítottak elő az egyik sárvári üzletből, mivel lopáson érték tetten. 5500 Ft értékben akart italokat elvinni.

Garázda járókelők

Szombaton dél körül Sorokpolányból állítottak elő egy nemeskoltai férfit, aki a Fő utcán bántalmazott egy helybelit. Garázdaság miatt gyanúsítottként kihallgatták. Délután pedig Szombathelyen a Szent Márton utcából vittek be a járőrök két helybeli férfit. Összevitatkoztak majd tettlegességre is sor került. A garázdák ellen eljárás indult.

Jó volt a memóriája

Szombaton délután Körmenden ismerte fel a sértett két éve ellopott kerékpárját. A jelenlegi tulajdonosát tanúként kihallgatták, a biciklit lefoglalták.

Drága a gáz

Szombaton délután fedezték fel, hogy Győrváron az egyik üzlet gázpalack tárolójából elloptak ismeretlenek 18 db. gázpalackot. A kár kb. 220 ezer Ft.

Elsodorta a biciklist

Szombaton este Tompaládony térségében haladt egy mesterházi teherautós, amikor az előtte gyalogosan, kerékpárját toló férfit elsodorta. A biciklis könnyebben megsérült.

Villanyoszlop vs. Renault

Vasárnap délután a 87-es úton Gyöngyösfalu térségében haladt egy renaultos, amikor egy villanyoszlopnak ütközött. A sofőr könnyebben megsérült.

Vaddisznót gázolt

Vasárnap este Gérce térségében haladt egy nádasladányi mercedeses, amikor vaddisznóval ütközött. Az állat a helyszínen kimúlt.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek