A szombathelyi általános iskolában nyáron kezdődött meg a játszótér és a sportpályák felújítása, valamint egy étkező kialakítása. Az Európai Uniós szabályoknak is megfelelő játszóparkot pénteken adták át a gyerekeknek, a sportpályákon pedig most cserélik a salakot. Az iskolában korábban úgy tervezték, hogy az orvosi rendelőt bővítenék ki egy kisebb étkezővé. Ám a tanulók létszámának rohamos emelkedése miatt úgy döntöttek, hogyy egy nagyobb helyiséget alakítanak ki. Sátory Károly igazgató arról tájékoztatott, hogy a szükséges engedélyeket már megkapták, hamarosan indul az építkezés is.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!