Sikkasztás és hivatali befolyással üzérkedés vádjával állt a Szombathelyi Városi Bíróság elé az egykori városházi dolgozó. A vádlott szerződéses munkatársként dolgozott az önkormányzatnál panaszügyi referensként, de több olyan ügyféltől is pénzt kért vagy pénzt fogadott el, akik lakásügyük kedvező elbírálását szerették volna elérni. Idén februárban bukott le. A vád szerint a férfi legalább öt rendbeli hivatali befolyással való üzérkedést és két rendbeli sikkasztást követett el. A per következő tárgyalási napja márciusban lesz.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!