Immár negyedik alkalommal rendeznek gyűjtést Budapest mellett 14 vidéki helyszínen, többek között Sopronban, Szombathelyen, és Zalaegerszegen. A városok bevásárlóközpontjaiban várják az adományokat december 13. és 21. között. A nagy áruházláncok és az általános iskolák részvételével tavaly országosan tízezer láda adomány gyűlt össze. A Magyar Vöröskereszt helyi szervezete ismét tartós élelmiszereket, gyermekjátékokat, könyveket és ruhákat vár. Poór László, a Vas Megyei Vöröskereszt igazgatója elmondta, hogy a vasi rászoruló családok mellett másoknak is segítenek.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!