A mozdonyvezető hibázott a szentgotthárdi balesetnél

Az előzetes adatok alapján a mozdonyvezető hibája miatt következett be a szentgotthárdi vonatbaleset vasárnap - írja a hirado.hu. A mozdonyvezető későn fékezett és ezért ütközött a vasúti személykocsinak. A balesetben hárman sérültek meg könnyebben, a GySEV biztosítója számukra kártérítést fizethet. Az ütközésben megsérült vasúti személykocsiban többmilliós kár keletkezhetett, de végleges adat még nincs. A mozdonyt és a mozdonyvezetőt a MÁV-tól bérelte a GySEV.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek