Előállítások a Malom utcából
Tegnap éjjel a Malom utcából állítottak elő a járőrök egy szombathelyi autóst, mivel közepesen ittasan vezette járművét. Pár perccel később egy másik férfit is előállítottak ugyanebből az utcából, ő ellenszegült a jogszerű rendőrségi intézkedésnek.
Loptak a kollégiumban
Ma hajnalban fedezték fel, hogy az egyik szombathelyi kollégium irodájából eltűnt egy digitális fényképezőgép, ezüst érme és készpénz. A tettes az iroda ajtaját feszítette fel és okozott tettével kb. 170 ezer Ft lopási kárt.
Kocsmai bunyó Szentgotthárdon
Tegnap eset szemtanú jelezte a szentgotthárdi őrsre, hogy az egyik kávézóban ketten összeverekedtek. Az ittas férfiak összeszólalkoztak, majd a gyanú szerint verekedtek. Egyikük súlyos bordatörést szenvedett. Az ügyben garázdaság miatt eljárás indult.
Megint hamis rendszám
Tegnap délelőtt a körmendi járőrök a Rákóczi úton igazoltattak egy osztrák autóst. Kiderült, hogy Chryslerére más jármű rendszáma volt felszerelve, így előállították a férfit, gyanúsítottként kihallgatták.