A gazdasági válság következtében egyre többen veszítik el állásukat, a kormány ezért megemeli azt a keretösszeget, melyre az ipari parkok pályázhatnak a regionális operatív programban - hangzott el ma az Ipari Parkok regionális találkozóján Szombathelyen. A pénzből korszerűsödhetnek a vállalkozások telephelyei, új inkubátorházak épülhetnek, ami segítheti a gazdasági irányváltást. A válság ugyanis megmutatta: nem működhet tovább a jelenlegi rendszer, új piacokat kell felkutatni, új termékeket kell gyártani - mondták a szakemberek.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!