Drágul a vízszolgáltatás Szombathelyen

Az eddigi 574 helyett januártól 605 forintba kerül majd a víz köbmétere, az alapdíj pedig havi 252 forintra emelkedik. Áremelés azért lesz, mert a víz tisztításához több vegyszer szükséges és emelkedett a villamos-energia ára is. Ezentúl ha pontos óraállás alapján szeretnénk az elszámolást akkor telefonon vagy interneten kell megadni az adatokat. Amennyiben a fogyasztó nem jelzi a vízóra december 31-i állását, akkor a szolgáltató arányszámítás alapján számlázza az idei fogyasztást, és becsli meg jövő évit.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek