Tavasszal indulhat a 86-os építése

A Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt. sajtóközleménye szerint az M86-os Szombathely-Vát közötti 9,2 kilométeres, és a Szelestei elkerülő 3,76 kilométeres szakaszának kivitelezői tendereire gyorsított eljárás indult. Ha ezek lezárulnak, a pályázatok január-februárban kiírhatók, ezt követően pedig kezdődhet az építkezés. Mind a két szakasz esetében befejeződött a területek felvásárlása, a régészeti feltárási munkák már folynak. A megnövekedett kamionforgalom miatt a 86-os főút települései már többször tiltakoztak, a balesetek is mindennaposak az út vasi szakaszán.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek