Tart a vasutas sztrájk - nem indulnak a vonatok

Szombathelyen a reggeli műszakváltást követően sem indultak, illetve érkeztek vonatok a asútállomásra. A korábbi gyakorlatot alkalmazva Vép, illetve Ják-Balogunyom állomásokig vonatpótló autóbuszokkal juttatják el az utasokat, ahonnét tovább közlekedhetnek a GySEV vonatokkal. Ugyanez a helyzet a Szombathely irányába, befelé közlekedő vonatoknál is. Szombathelyen a jegyvizsgálók és a kocsivizsgálók mellett a forgalomhoz tartozó munkavállalók is csatlakoztak a unkabeszüntetéshez. A reggeli IC sem indult el.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek