Az Európai Unió átlag polgára 17 kiló halat eszik meg egy évben, ezzel szemben a magyarok csupán 3,5 kilót fogyasztanak. Azt is leginkább a közelgő ünnepek alatt. A szombathelyiek egyébként az országos átlagtól is elmaradnak - tudtuk meg Dr. Németh Istvántól, a város legfőbb halbeszállító cégének elnökétől. A szakember elmondta, hogy a halak nagy részét Zalaszentgróton nevelik, onnan kerül a Vas megyeiek asztalára. Még mindig a ponty a legnépszerűbb, de egyre többen keresik a ragadozó halakat, a harcsát, a csukát illetve a süllőt is.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!