December 17-én, szerdán is közlekednek a Győr-Sopron-Ebenfurti Vasút Zrt. (GYSEV) vonatai. Az InterCity vonatok azonban továbbra sem indulnak el, és egyéb változások is vannak a menetrendben.
A Sopron-Győr vasútvonalon december 17-én is járnak a vonatok, amelyek előreláthatólag a győri MÁV állomásra érkeznek, és onnan is indulnak. Az InterCity-k viszont továbbra sem indulnak el. A Sopron-Szombathely, valamint a Szentgotthárd-Szombathely vonalszakaszokon az utolsó GYSEV állomásokról - Acsád, valamint Ják-Balogunyom - vonatpótló buszok szállítják az utasokat Szombathelyre, illetve az ellenkező irányba.
Az országos sztrájk miatt késések lehetnek!
GYSEV Zrt.