Szinte valamennyi szponzor eláll a további adományozástól - jelentette be a napokban a karitatív szervezet. Poór Lászlótól, a Vas megyei elnöktől megtudtuk: a megváltozott jogszabályok miatt az adományok után is be kell fizetni az ÁFÁ-t. A szakember hozzátette: a megyei szervezet tavaly még 5 szociális boltot működtetett, idén viszont már csak kettőt. Mivel ezek az üzletek is elveszítették ÁFA-mentességüket, így szeptember 30-tól már csak egyetlen boltjuk maradt, így jelentősen lecsökkent a bevételük. Az elnök felhívta a figyelmet, hogy ezek után még több lakossági segítségre lesz szükségük.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!