Nemcsak leépít, de be is zár a szombathelyi Laird Technologies. Amint arról a múlt héten beszámoltunk, ötszáz embert bocsát el a mobiltelefon-beszállító kft. A nagy-britanniai székhelyű csoport gyártókapacitását 14 százalékkal mérsékli, alkalmazottainak számát pedig ötezerrel csökkenti, ezért zárják be a szombathelyi üzemet is - írja a Financial Times. A Laird 2005-ben takarékossági megfontolásból nyitott üzemet a vasi megyeszékhelyen, hogy termelését közelebb hozza az egyik legnagyobb megrendelőjéhez, a Jabill üzeméhez. Ezt azóta bezárták, de a Laird Technologies szombathelyi egysége 700 embert foglalkoztatva tovább működött.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!