Négy évnyi hallgatás után ismét aktivizálta
Váratlan fordulat, visszatért Az ördög ügyvédje 2025. October 04. 15:44 magát Az ördög ügyvédje Facebook-oldal, amely újabb posztban támadja a Fidesz politikusait. A bejegyzés végén ez olvasható:
„Zsolt bácsi és a többiek rettegjetek, mert eljövünk értetek!”
A szerző szerint Novák Katalin és Varga Judit „abba buktak bele, hogy azokat árulták el, akik csak rájuk számíthattak”, majd azt írja, „kikkel folytatódik a fideszes névsor?”, utalva arra, hogy további leleplezéseket ígér - írja a hvg.hu.
A poszt a gyermekvédelmi rendszer állapotát is bírálja, a Fidesz vezetőit okolva azért, hogy „sokan a saját perverz céljaik vagy meggazdagodásuk szolgálatába állították” azt.
Az oldal a 2019-es önkormányzati választások előtt vált ismertté, miután közzétette a Borkai Zsolt győri polgármesterhez köthető szexbotrány részleteit. Az ügyben Czeglédy Csabát személyes adattal való visszaélés miatt 2024-ben hatszázezer forintos pénzbüntetéssel sújtotta a bíróság.