A Vasi Volán a vasutassztrájk ellenére is képes volt nagyobb zsúfoltság nélkül elszállítani az utasokat. A menetrend szerinti járatokon nem okozott fennakadást a vasúti munkabeszüntetés miatt megnövekedett utasszám - írja a hirado.hu. Tancsics Sándor helyközi üzletág vezető az MTI-nek elmondta: a sztrájk kezdete óta a társaság minden nap egy helyett három autóbuszt indít reggelente Budapestre, Szombathely-Celldömölk között három, Jánosháza-Celldömölk között pedig naponta egy autóbusszal közlekedtetnek több járatot. A forgalom döntő részét többletjáratok nélkül is le tudják bonyolítani.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!