A Vöröskereszt szombathelyi szervezetének immáron hagyományos gyűjtőakciójában játékokat, tartós élelmiszereket, ruhákat, könyveket vártak az adományozóktól. Poór László megyei titkár elmondta: úgy látják, tavaly óta valamelyest csökkent az adakozókedv, de így sem panaszkodnak, hiszen több mint 70 doboznyi ajándék gyűlt össze, főleg ruhanemű és játék. Nemcsak magánszemélyek, hanem például iskolák is adományoztak. A felajánlott ajándékokat rászoruló szombathelyi családoknak juttatják el, így azoknak is szép karácsonya lehet, akik nélkülözni kénytelenek.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!