Vasárnap is folytatódik a vasutassztrájk

A tegnap délutáni egyeztetésen sem született megállapodás a MÁV és a Vasúti Dolgozók Szabad Szakszervezete között. A vasúttársaság újabb ajánlatot tett az elégséges szolgáltatásra, eszerint a korábban kért 724 vonat helyett 506 elindítását javasolták. A VDSZSZ azonban ezt is elutasította. A váltókezelők sztrájkja miatt a szombathelyi állomás éjszaka sem fogadott és nem is indított vonatokat. Az utasforgalom lebonyolítását továbbra is vonatpótló autóbuszok végzik Vép és Püspökmolnári, Ják-Balogunyom és Acsád állomásokig.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek