A tanítási szünet megkezdése érezhető volt az utasforgalomban, kevesebben utaztak a buszokon Vas megyében. A vasutas sztrájk miatt az elmúlt héten előfordult, hogy Budapestre 3 plusz járatot is indítottak, de most már elég csupán 1. A GYESEV megrendelésének megfelelően továbbra is közlekednek buszok Jákra és Acsádra. Hétvégétől 10:15-kor egy plusz buszjáratot indítanak a fővárosba, és délután háromnegyed 5-kor indul vissza Szombathelyre. Benkő Tibor, a Vasi Volán munkatársa arról tájékoztatott, hogy a cég lehetőségei korlátozottak.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!