Csalók karácsonykor: Milliós kamu a T-Mobile nevében

Ismét aktivizálták magukat a telefonos csalók, akik azzal a mesével hívnak fel embereket, hogy a T-Mobile kisorsolta őket karácsonyi nyertesnek és 1,5 millió forintot nyertek. A nyeremény érvényesítéséhez mindössze három feltöltőkártyát kell vásárolniuk fél órán belül és ezek számait bediktálni. A csalók a szám segítségével saját egyenlegüket töltik fel. A trükk régi, de még mindig vannak, akik bedőlnek. Jó tanács: nyereményért senki ne fizessen semmit, bármilyen kecsegtetően is hangzik a "megnyert" összeg.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek