A nehéz gazdasági körülmények között is, sikerült minden feladatot ellátni - mondta Poór László, a Vas megyei Vöröskereszt elnöke, értékelve az idei évet. A vezető hozzá tette, hogy idén is megtudtak rendezni minden szakmai programot, így nem maradt el a csecsemő gondozás és az elsősegélynyújtó vetélkedő, de a véradókat is sikeresen szólították meg. Az elnök megköszönte az önkéntesek segítségét akik nélkül nem tudtak volna olyan nagyszabású rendezvényen részt venni, mint az idei Savaria Karnevál.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!