Üzembe helyezik az új MRI-berendezést

A tulajdonos Vas megyei önkormányzat segítségével a Markusovszky kórház egy korszerű mágnese rezonanciamérő készüléket vásárolt. A berendezés, amelyből mindössze három van az országban, csúcstechnológiának számít – olvasható a kórház honlapján. Ugyancsak a megyei önkormányzat támogatásával, egy mobil röntgenkészülékkel és ultrahangos berendezéssel is a gyarapodik az intézmény műszerparkja. A Markusovszky Kórházért Alapítvány pedig mintegy 9 millió forintból hat multifunkciós ágyat vásárol.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek