A karácsonyi időszak eseménytelenül telt, de ma délelőtt több dolga is akadt a szombathelyi rendőröknek. A Kisfaludi Sándor utcából kora reggel egy pincefeltörésről érkezett bejelentés. Majd egy óra múlva közúti ellenőrzés során egy ittas vezetőt fogtak, a reptér mellett. A szombathelyi férfitől elvették a jogosítványát, majd vérvételre vitték. Alig telt el egy újabb óra, Balogunyomból egy autótulajdonos jelezte, hogy ellopták a rendszámtábláját. A sort délelőtt egy körözött személy elfogása zárta. Egy helybeli nő ellen a közelmúltban adtak ki elfogatóparancsot lopás miatt, ő jelenleg a szombathelyi rendőrök vendégszeretetét élvezi.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!