Vép városi rangot akar

A nagyközségi önkormányzat az év első felében döntött úgy, hogy kezdeményezi a várossá válást. A település vezetői szavazólapon kérték ki a lakók véleményét, az eredmény megerősítette őket az elhatározásukban. A képviselő-testület megbízott egy szakértői csoportot a pályázati anyag elkészítésével. Az elmúlt másfél évtizedben végzett különféle kutatások azt igazolják, hogy a kiegyensúlyozott területi fejlődés érdekében városi rangot kellene kapnia Vépnek - tájékoztatott Varga Gyula polgármester. A várossá válással a pályázatokon való részvétel is egyszerűbbé válhat.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek