A januári számlában is megjelenik a gázár-kompenzáció azoknak, akik péntekig elküldik kérelmüket postán a Magyar Államkincstárnak. Eddig egyébként a tavalyinak mindössze 50-60 százaléka, mintegy 21 ezer igénylés érkezett a Vas megyei igazgatósághoz. A gáz és távhő díjakhoz később is lehet még segítséget kérni, de akkor csak visszamenőleg jár a megítélt összeg. A kérelmezők kevesebb hibát vétenek, mint tavaly, Takács Tibor, a Magyar Államkincstár munkatársa a hibákra hívja fel a figyelmet.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!