Meghalt a vonat alá fekvő asszony

A kórházban életét vesztette az a 63 éves szombathelyi asszony, aki feltehetőleg öngyilkossági szándékkal feküdt a sínekre ma reggel Szombathely határában, a Sopron-Szombathely vonalon. Az érkező vonat áthajtott a nőn, aki súlyos, életveszélyes sérüléseket szenvedett. A mentők a helyszínen küzdöttek az életéért, majd kórházba szállították, ahol nem sokkal később elhunyt. Búcsúlevelet információink szerint eddig nem találtak a rendőrök.

Kórházba szállítás után halt meg a feltehetőleg öngyilkossági szándékkal vonat elé fekvő asszony
Tánczos Mihály
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek