Betilthatják a szabadtéri munkát a hidegben

Meleg teát és pihenőt kell biztosítani a szabadban dolgozóknak. A Munkavédelmi Főfelügyelőség arra hívja fel a figyelmet, hogy a hideg miatt minden szabadban dolgozónak, óránként legalább öt perc pihenőt kell tartani, amit a munkásoknak fűtött, meleg helyen kell eltölteniük. Fekete István regionális igazgató azt mondta, hogy a vasi munkáltatókra eddig nem érkezett panasz, mindenki ügyel dolgozói egészségére. Az igazgató azt is hozzá tette, hogy ha a hőmérséklet tovább csökken, akkor néhány munka kivételével, tilos lesz a szabadban dolgozni.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek