Hűtlen kezelés miatt nyomoznak a szombathelyi börtönben. Még karácsony előtt egy belső vizsgálat azt állapította meg, hogy a vasi megyeszékhely börtönében meghamisították jó néhány elítélt iskolai végzettségi adatait. A diplomásokat is úgy tüntette fel a képzést szervező cég, mintha csak nyolc általánost végeztek volna, ezután pedig képzési támogatást igényeltek az érintettek után, amivel vélhetően az államot károsították meg. A Győri Katonai Ügyészség nyomozást indított az ügyben. A büntetés-végrehajtás országos parancsnoka az eset kapcsán elrendelte a szombathelyi beiskolázási eljárás felülvizsgálatát.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!