Magánvád a zalai rendőrfőkapitány ellen

Dr. Tiborcz Jánost, aki 18 éven keresztül Vas megyében is szolgált, elöljárói hatalommal való visszaéléssel vádolja a Tettrekész nevű rendőrszakszervezet. Állításuk szerint a rendőri vezető több esetben nem engedett panaszt tenni az irányítása alatt működő kapitányságok dolgozóinak. A vádindítványt várhatóan február 10-én tárgyalják. Tiborcz János tizennyolc éven át Vasban is szolgált: több posztot is betöltött a Vas Megyei Rendőr-főkapitányságon, megbízott vezetője volt a Körmendi Rendőrkapitányságnak, tevékenykedett miniszteri biztosként és a Belügyminisztérium humánpolitikai helyettes államtitkáraként.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek