Baleset áldozata lett Molnár László, a Szombathelyi Szimfonikusok alapító koncertmestere. A férfi eddig tisztázatlan okból Kőszegszerdahely határában Audijával letért az útról és fának ütközött. A roncsba szorult férfi életéért már hiába küzdöttek a tűzoltók és a mentők, a helyszínen meghalt.
A nyugdíjas Molnár László Velem megbecsült, köztiszteletnek örvendő polgára volt. A nyugat.hu ősszel, a gesztenyeünnepen beszélgetett vele. Cikkünk és képgalériánk megörökítette a vidám férfit és takaros, tornácos házát. Molnár László 74 évet élt.Tartsd életben a helyi nyilvánosságot!
A független és szabad újságírás ezután is fontos marad! Sok dolgunk lesz a múlt feltárásával, a mindenkori hatalom ellenőrzésével és azzal, hogy továbbra is egy olyan országért dolgozzunk, ahol valódi jogait vannak és ahol a tetteknek következménye van.
A Nyugat.hu-t többféle módon támogathatod. Tedd meg!