A rendőrök csütörtökön a Vasvári Rendőrkapitányságra előállítottak egy 23 éves, egy 25 éves és egy 49 éves helyi lakost - írja a Police.hu. A három férfi egy előzetes szóváltást követően az utcán bántalmaztak egy ugyancsak helyi fiatalt Csehimindszenten. A 17 éves fiú az elsődleges orvosi vélemény szerint könnyű sérüléseket szenvedett. A vasvári nyomozók a három férfit gyanúsítottként kihallgatták és az ügyben csoportosan elkövetett garázdaság bűntett megalapozott gyanúja miatt büntetőeljárást indítottak.
(Címlapképünk illusztráció.)