Évértékelőn a jánosházi plébánia Karitász-csoportja

A Karitász munkatársai minden évben az esztendő utolsó napjaiban számoltak be a plébánia lelkipásztorainak az elvégzett munkáról, idén azonban január 13-ára esett az összejövetel a tagok betegsége miatt. Rába Tivadarné Karitász-vezető beszámolt azokról a 2010-es jótékonysági vásárokról és különféle kulturális programokról, amelyekben közreműködtek. Külön kiemelte, hogy a Karitász-csoport tagjai tevékenyen részt vettek az árvízkárosultak, valamint a szomszédos devecseri és kolontári katasztrófa áldozatainak megsegítésében. – írja a martinus.hu.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek