Pályázatot hirdetett a Weöres Sándor Színház a SEK Kommunikáció és Médiatudományi Tanszékkel együttműködésben egyetemi hallgatók és középiskolai tanulók számára. A pályázat célja, hogy a fiatalok bemutassák a színházhoz való viszonyukat. A pályaműveket a „Színház és én” tematikában várják. A filmnél műfaji megkötés nincs. Jelentkezni egyénileg, vagy alkotógárdaként egyaránt lehet. Leadási határidő: április 6. A pályaműveket egy független szakmai zsűri értékeli majd, az alkotásokat pedig május 9-én a Weöres Sándor Színház a Film Egyetem Színház Találkozás fesztiválon mutatja be. A legjobb 10 pályamű a fesztivált követően 30 napon keresztül a színház külső homlokzatán elhelyezett LED falon is látható lesz.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!