Az ötszörös magyar bajnok páros, Andrea Silvestri és Váradi Martina végzett az élen a latin táncok versenyében az olaszországi Bressanónéban. A Nemzeti Sportszövetség (NSSZ) sajtószolgálatának hétfői tájékoztatása szerint közel volt a hatos döntőhöz a Nagymihály Balázs, Szalai Ágnes kettős is, de ők végül hetedikek lettek. A Brixen Grand Prix-n Törökgyörgy József személyében magyar pontozó is közreműködött.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!