Szombathely is képviselteti magát az Utazás 2012. – 33. Nemzetközi Idegenforgalmi Kiállításon, melyet csütörtökön Navracsics Tibor nyitott meg Budapesten. A köszöntő szavak után Ágh Péter országgyűlési képviselő invitálására a miniszterelnök-helyettes, közigazgatási és igazságügyi miniszter a vasi megyeszékhely standját is meglátogatta. Itt Szommer Ildikó karneváligazgató tájékoztatta az idei Savaria Karnevál terveiről. A beszélgetésből kiderült: Navracsics Tibor már eddig is sokat tudott és hallott az eseményről, ha ideje engedi, felkeresi Közép-Európa legnagyobb historikus játékát. A szombathelyi pavilont az önkormányzat részéről Lazáry Viktor alpolgármester, Lendvai Ferenc és Sági József képviselők is megszemlélték.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!